Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duchovní pozadí

10. 5. 2010

 

 

Dveře do duchovního pozadí mi otevírá vnitřní rovnováha a morální čistota.

 


Předpokladem pro fungování a přirozené rozvinutí schopnosti vnímání duchovního pozadí světa je vnitřní rovnováha, morální čistota, dobrý charakter. Nesmírně důležitý je požadavek čistoty, dobrých úmyslů.

Obrazek

Snažit se proniknout do duchovního pozadí proto, abych napomohl své evoluci a evoluci dalších lidí, přírody i celé planety.

A snažit se proniknout čistým způsobem.

Pokud budu mít záměr pomáhat, čistit, léčit, pak přitáhnu pomoc vyšších bytostí světla a ty mi budou pomáhat.

Pokud mne však duchovní pozadí zajímá proto, abych měl nad ostatními převahu, abych snáze a dokonaleji mohl zneužívat další lidi ke svým cílům, pak obvykle sám budu ovládnut a zneužíván temnými bytostmi a strukturami, které jsem svým záměrem přitáhl.

Taková jsou pravidla duchovního pozadí světa.

Vyvarovat se nahlížení do duchovního pozadí mimo pořadí

 

 Někteří jsou tlačeni zdravotními problémy sebe nebo blízkého člověka k tomu, aby se pokusili rychle a jednoduše nahlédnout do duchovního pozadí a nalézt zde návod k pomoci. Nezajímá je duchovní cesta jako taková, ale chtějí jen pochopit svoji nemoc.

Místo zdlouhavější změny svého života a nastoupení skutečné duchovní cesty se pak pokoušejí mimo pořadí nahlédnout tam, kam ještě jejich vnitřní harmonie a naladěnost nedosahuje.

Udělají pak to samé, co mnozí další provádějí z pouhé zvědavosti. Otevírat komnaty, které ještě mají být zavřeny, získávat informace, které mi ještě nepřísluší vědět.

I to mnohokrát zkomplikovalo další život člověka. Snažit se překonat duchovní blokády a nahlédnout do svých minulých životů.

Vyhledat mága, který ovládá regresi, to znamená otevírání informací o minulých životech.

Nebo se pokusit rozšířit vlastní vnímání, rozšířit si vědomí požitím drogy, zásahem jiného člověka, jakýmsi zasvěcením a podobně. Člověk netuší, jaké komplikace na své duchovní cestě si může pro pár získaných informací způsobit.

 Existuje totiž celá řada umělých způsobů, jak zažít velmi rychle prožitek duchovních světů – drogy, holotropní dýchání, regresní terapie, různé formy jednorázového zasvěcení a jiné umělé duchovní techniky.

Techniky a zase techniky. Kolik návodů slibujících okamžité výsledky najdeme v knihách i na stránkách internetu. Ten, kdo je na vzestupné duchovní cestě, chápe, proč je takový umělý způsob ovlivňování duchovního pozadí nebo alespoň nahlížení do něj pro člověka nebezpečný. Ani dobrý úmysl mne neopravňuje nahlížet někam mimo pořadí.

Nastoupíte-li vzestupnou duchovní cestu, začnete se automaticky karmicky čistit.

A informace z minulých existencí vám budou otevírány v takovém pořadí a rozsahu, na který jste v tu chvíli připraveni.

To je správná duchovní cesta.
autor: Jiří Novák