Jdi na obsah Jdi na menu
 


TECHNIKA NAPOJENÍ NA BYTOSTI SVĚTLA

9. 1. 2010


Obrazek

V libovolné fázi meditace,  požádejte Bytosti Světla v duchu jasně o pomoc. Žádost musí být vyjádřena jednoduchou větou, stručně, např.: "TEĎ ŽÁDÁM O POMOC PŘI LÉČENÍ". Tuto vnitřně jasně vyslovenou větu jakoby vydechněte ze své mysli nebo srdce směrem VZHŮRU či DO SVĚTLA. Pak si vizualizujte, že se náhle "jako otočením vypínače" přemísťujete do hodně velké průzračné (třpytící se) energetické bubliny mezi Bytosti Světla. Bublina je velká jako místnost nebo jako dům. Představujte si, že Bytosti Světla Vás obklopují v této bublině jako průzračné postavy a Vy nadechujete celým svým povrchem nebo jakoby do plic nebo do srdce jejich energii.

TÍM se okamžitě zvednou Vaše vibrace. Bytosti uvidíte (pocítíte) daleko lépe, když je Vaše vibrace zvýšena. Představujte si, že dech za dechem se Vaše vibrace zvedají spolu s množstvím energie ve Vás a Vy vidíte Bytosti stále jasněji... Již po několika deších je můžete vnímat jako postavy naplněné "božským Ohněm" nebo "jasným Světlem". Můžete pocítit TEPLO, které vyzařují, a také energii MÍRU a KLIDU, která se z nich šíří do okolí. Dýchejte dál, pomalu, zhluboka,

v nádechu v duchu můžete vyslovovat zvuk ÓM a ve výdechu KCHÁ. Můžete také v duchu vyslovovat v nádechu "Jsem za jedno..." a ve výdechu "...s Bytostmi Světla."

Až budete mít pocit, že Bytosti již opravdu vnímáte, vizualizujte si, že všechny, jak obracejí své zářící dlaně směrem k Vám . Nemusíte Bytosti nutně vidět, ale měli byste je cítit. V teto fázi vnímejte, jak z jejich dlaní vytryskne proud průzračného zlatého (nebo průzračně duhového) světla a zasáhne Vás ze všech stran, jako by Vás polilo moře léčivé energie. Vnímejte, jak se koupete v této energii, úplně se vnitřně dokořán otevřete tomuto blahodárnému vlivu...

Nadechněte několikrát pomalu a zhluboka tuto mocnou energii, poskytovanou Bytostmi a naplňte se jí. Velmi účinné je nadechovat ji do "srdce", lépe do STŘEDU HRUDI, kam ji nadechujete a představíte si, jak se tam s několika dechy naakumuluje - a pak zde vznikne teplé, hřejivé, zářící ohnisko, něco jako malé oslnivě zařivé slunce, co prohřívá a prozařuje zevnitř celou hruď... S dalšími dechy pak vždy na nádechu z Bytostí nadechujte, nasávejte skrz povrch svého těla, do tohoto centra CO NEJVÍC energie, po nádechu vždy chviličku tu energii v centru zadržte spolu se zadržením dechu (přitom prociťte, jak je srdeční centrum nabité) a na výdechu ji z tohoto centra pomalu vydechujte vždy do CELÉHO SVÉHO TĚLA i CELÉHO VĚDOMÍ. Opakujte to, dokud nebudete mít pocit, že Vaše vlastní bytost se jakoby "odhmotnila" (tělo je průzračné, lehké jako vzduch) a naplnila se celá TEPLÝM SVĚTLEM (nebo duhově se třpytící energií - záleží na tom, co Vám bude lépe vyhovovat, co prožijete silněji, zkuste obojí). Poté jste připraveni být KANÁLEM LÉČIVÉ ENERGIE, projektované ať už na blízko, či na dálku.

Představte si v té chvíli svůj CÍL (léčenou osobu, skupinu osob, národ, lidstvo, území).

 

 zápisky z meditace P. Chobota

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář