Jdi na obsah Jdi na menu
 


kdybys byl doma u Boha

7. 2. 2011

Jak by to „vypadalo“, jak bys jednal?

 

- nikdy by sis už nepěstoval ve své mysli negativní myšlenky.- pokud by se ti přeci do mysli negativní myšlenka vloudila, ihned bys ji
vypudil.

 

Vědomě bys začal přemýšlet o něčem jiném. Jednoduše bys na tu věc změnil názor.- začal bys nejen chápat, Kým Skutečně Jsi, ale také to ctít a demonstrovat to.

To znamená, že bys ses posunul od toho, co Víš, k tomu, co Zažíváš. To je měřítkem tvého pokroku.- plně bys miloval sebe právě takového, jaký jsi.- plně bys miloval všechny ostatní právě takové, jací jsou.- plně bys miloval svůj život takový, jaký je.- odpustil bys všem všechno.- nikdy bys už vědomě neublížil jiné lidské bytosti – emočně či fyzicky. A ze všeho nejméně bys to dělal ve jménu Boha.- nikdy bys už nelitoval smrti druhého, ani na chvilku. Můžeš truchlit nad svou ztrátou, ale ne nad jejich smrtí.


- nikdy bys už nelitovali své vlastní smrti, ani na chvilku.


- byl by sis vědom toho, že všechno je vibrace. Všechno. A tak bys věnoval mnohem více pozornosti vibracím všeho, co jíš, všeho, co na sobě nosíš, všeho, na co se díváš, co čteš nebo posloucháš, a nejvíce toho, co myslíš, říkáš a děláš.

 


- udělal bys cokoli, abys vyladil vibraci své vlastní energie a životní energie, kterou vytváříš okolo sebe, pokud bys zjistil, že to není v souladu s nejvyšším věděním o tom, Kým Jsi, a s nejkrásnější zkušeností toho, jakou si jen dovedeš představit.  z poslední knihy Neala – Doma u Boha – v Životě, který Nikdy Nekončí “