Jdi na obsah Jdi na menu
 


NĚKOLIK SLOV PRAVDY

10. 1. 2010

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

   ,,Několik slov Pravdy"

 

Obrazek

 

     ,,Získat lidské tělo je příliš vzácná příležitost, než abychom ji promarnili. Lidská duše má více než 4 miliony možností pro své vtělení. Teprve potom máme možnost získat lidské tělo, stát se člověkem. Právě proto bychom tuto příležotost neměli promarnit. Každá vteřina lidského života je velmi vzácná. Když si toto včas neuvědomíme, zůstanou naše ruce prázdné a ke konci našich dnů nám zbyde jenom zoufalství."

 

     ,,Protože jsme lidmi, dál nám Bůh schopnost rozlišovat co je dobré a co je špatné. Tím jsme povini dělat jen to nejlepší."

 

     ,,Nikdy se nesmíme považovat za slabé nebo zlé bytosti. Cokoliv se až doposud stalo, stalo se možná proto, že jsme nevěděli. Nyní ale, budeme opatrní !"

 

 

Obrazek

 

     ,,Máme-li lidské tělo a nedosáhneme spojení s Bohem, proměnili jsme diamant za bláto."

 JAI GURU DEV

 

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

,,V životě každého z nás se zrcadlí určitý aspekt  všudypřítomného Bytí, zrovna tak jako se PAPRSEK SVĚTLA odráží v zrcadle."

 

,,Nejstarší záznamy o podstatě života jsou Védy. Nikdo nedokáže s přesností určit kdy Védy vznikly. Proto můžeme říci, že Védy jsou věčné. Hlavním tématem Véd je obnovení porušené rovnováhy v přírodě, spojením individuálního Já s Univerzálním Bytím. Je velice důležité, aby se jedinec necítil odloučený od celku, aby vládla jednota v rozmanitosti  každodenního života. Proto je velice také důležité, abychom žili v souladu se všemi přírodními zákony na všech úrovních stvoření. Hlavním cílem je nalezení této jednoty ve vlastním VĚDOMÍ. Toto VĚDOMÍ, které ve své jednoduchosti, něžnosti a přirozenosti nám odhaluje ty nejhlubší Pravdy o životě."

 

Obrazek

 

 

,,Óm ! Ať souhlasí  všechna má slova

s tím, co je míněno.

Ať souhlasí mé myšlenky

s tím, co je řečeno.

Ať se mi zjeví zářící Bytí

a projeví samo sebe.

Ať jsou řeč i myšlenky nositeli Véd.

Ať nikdy nezmizí to, co opravdu vím.

Spojím se s Bytím ve dne i v noci tím,

že se věnuji studiu Véd.

Zjevím jenom to, co vyjadřuje pravdu,

jak ve slovech, tak i v myšlenkách.

Ochraňuj mně, ochraňuj moji řeč,

ochraňuj moji řeč,

ochraňuj moji řeč.

Óm, mír, mír, mír.

 

Obrazek


WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

radí pan benda

(tělo na tělo, 24. 2. 2012 21:58)

se svým bohem......... je tomu skutečně tak? Omyly a jejich střídací fáze od nulté po jedenáctou mají za následek proměnu.......jakou? nemůže nikdo dělat chytrého,nic neví nikdo na zemi..... tělo na tělo mně osobně nic neříká,čili mne pan benda neoslovuje...jak mám tedy žít na zemi?zalézt jako myš do doupěte,proto,že nesouhlasím s názory nikoho na zemi?co je názor!názor je nic,moje předdstava,jak chci žít........jsem s mým názorem sama,nikdo to nebere vážně,a co válka?dostihne-li tě? a co když tebe v té válce znásilní!budeš mít pak mít čas na jiný názor?

PŘÍBĚH-

(POSLECHNI, 24. 2. 2012 21:36)

Jehova,král lumpů sebe nechával obzvláště rád navštěvovat jinými svými bratry ve svých bratrských setkáváních se......Kristus to samé dělává v kostelích,"ochraňuj moji řeč,samé krávoviny......dokud žvástáš,nevíš nic....jehovova parta měla mnohokrát namále...parta ježíše ani ne,v kostele je tma a bezpečno,na ulici,kam chodí svědci jehovy je nebezpečno vámi všemi......všude je nebezpečno vámi všemi.........vám všem........