Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012 a léta nadcházející

15. 10. 2010

Je to kniha s mnoha duchovními poselstvími a praktickými cvičeními zaměřená na energie, které na planetu Zemi sestoupí kolem roku 2012.

Autorka  zde popisuje informace přijaté od svého duchovního průvodce Kumeky a archanděla Metatrona v souvislosti s návratem moudrosti Zlatého věku Atlantidy.

Dozvíte se kde a kdy se začnou otevírat portály, skrze které na naši planetu začnou vstupovat nové hutné energie, které nám pokytnou klíč k dosažení osvícení. Obrazek

Existuje 33 těchto vesmírných portálů, které přinášejí Kristovo vědomí, světla dvanácti plamenů a stříbrný paprsek Božského ženství. Většina z nich zatím podřimuje, ale postupně se začínají probouzet. V knize jsou všechny tyto vesmírné porrtály popsány spolu s informacemi, kdy se každý z nich znovu probudí k životu.

Autorka uvádí, že den 21.12.2012 značí začátek dvacetiletého období přechodu končícího v roce 2032 a že teprve potom začne skutečný nový Zlatý věk.

V knize najdete Umístění duchovních čaker planety Země a jejich souvislosti s čísly,Archanděli a planetami.

Určitě vás bude zajímat i to, jak bude podle autorky probíhat očista planety, jaké jsou předpovědi pro jednotlivé kontinenty a státy, jak bude vypadat světová ekonomika či  jaké budou energetické zdroje.

Velmi čtivá je i kapitola týkající se dětí, které přijdou v letech 2012 – 2032 na planetu Zemi. Je předpovězeno, že do roku 2032 se narodí až 17 procent dětí s aktivovanými 12 vlákny DNA a tento počet může ještě narůst, pokud zde budou dospělí s dostatečně vysokou frekvencí, kteří by je mohli porodit a patřičrně se o ně postarat.Obrazek

 

Mne velmi oslovily informace týkající se zasvěcení a ukřižování. O tom si přečtete v kapitole třicáté. Nabízím vám z ní ukázku:

“Zasvěcení je přestup na mnohem vyšší úroveň vývoje. Existuje sedm stupňů a každá duše si s pomocí archandělů vybírá zkoušku, kterou nejvíce potřebuje. Zkoušky mohou být tak náročné, že se pohybují na rozhraní života a smrti, nebo se týkají zdraví jedince. To znamená, že člověk musí odevzdat něco důležitého, aby obdržel vyšší dary Ducha.

Utrpení, které je při zasvěcení zahrnuto, funguje jako očista na úrovni duše. Obvykle člověk něco podstoupí v zájmu kolektivu, a tak pomáhá mnoha lidem. Někteří lidé podstupují v jednom životě někoik iniciací. Jiní si cestu rozvrhnou do životů několika. A duše si také může vybrat zopakování zasvěcení, přestože jej v minulých inkarnacích naplnila. Je třeba mít na zřeteli, že si vybírá duše, nikoli osobnost vtělená na Zemi.

Vzhledem k velkým příležitostem pro duchovní růst, které jsou v současné době nebo přijdou v letech následujících, se mnoho duší rozhodlo tyto spirituální zkoušky vykonat. To je jedním z důvodů, proč tolik lidí prochází ve svém životě hodně náročnými obdobími. Někdy se i celé rodiny rozhodly, že zkouškami projdou společně. Například pokud někdo z členů rodiny podstupuje náročnou operaci, má nehodu, nemocné dítě, přijde o práci nebo se mu přihodí něco podobného, vytváří tím ve skupině podmínky pro jejich vlastní zasvěcení.

Moji milí, je to veskrze kniha pracovní,  najdete v ní spoustu návodů na různá očistná mentální cvičení, meditaci určenou k probuzení vaší zemské hvězdy,cvičení na aktivaci dvanácti čaker, informace k lemurskému léčenní a mnoho dalšího.

Jedna z posledních kapitol je věnována osvícení a tomu, jak s ním souvisí uvolnění Sedmi závojů iluzí.

Přeji vám, ať vás kniha osloví a potěší jako mne.

S láskou

Vaše Sofie

Pro www.novoucestou.cz napsala Sofie Hanáková. Tento článek nebo jeho část může být dále šířen a kopírován, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky. S.H.